NAŠE SÍDLO

O NÁS

Spoločnosť PGT, S.R.O. je autorizovaným predajcom automobilov značiek Fiat, Fiat Professional a Jeep®. Vďaka bohatým a dlhoročným skúsenostiam poskytujeme kvalitné a komplexné služby v oblasti predaja a servisu.

 

Naša ponuka zahŕňa široký sortiment modelov nových, ojazdených, predvádzacích a skladových vozidiel.

 

Náš kompetentný a ochotný personál Vám pomôže nájsť nielen ideálne vozidlo, ale taktiež zvoliť finančný plán ušitý na mieru Vašim potrebám. Ponúkame zvýhodnený finančný aj operatívny leasing, výhodné poistenie vozidiel, výkup starých vozidiel i predaj doplnkov a príslušenstva.

 

Naša starostlivosť o zákazníka pokračuje aj po nákupe. V oddelení servisu Vám vďaka vysoko kvalifikovanému personálu s využitím originálnych náhradných dielov ponúkame rýchly a spoľahlivý servis. 

 


Spoločnosť PGT, s. r. o. bola založená v roku 2003  s ambíciou, reprezentovať svetoznámu značku vozidiel Peugeot v regióne Šariš. Historicky najväčší inovátor v automotíve patrí v svetovom meradle ku kľúčovým výrobcom pokrývajúcim všetky kontinenty sveta.


V pätnásťročnej histórii sa spoločnosť pevne etablovala na trhu východného Slovenska, kde poskytujeme komplexné služby predajno-servisného centra, v predaji nových ale aj jazdených motorových vozidiel, autorizovaného servisu a predaja originálnych náhradných dielov značky Peugeot. Právom môžeme byť hrdí na výsledky spoločnosti, kde svoje nové autá tejto značky u nás našlo viac ako 5 000 spokojných zákazníkov a  servis poskytol služby viac ako 58 000 klientom.


Od roku 2010 sme pribrali do svojho portfólia aj zastúpenie renomovanej talianskej značky FIAT, v plnej skladbe služieb s nosným programom úžitkových vozidiel FIAT Professional.


Rok 2018 sa pre nás stáva zlomový práve v spojení so skupinou FCA, a v segmente áut 4x4 sme získali referenciu v triede, a to zastúpenie americkej značky JEEP. Ideálne dopĺňa skladbu charakterovo zameraných a profilovaných značiek pre jednotlivé zákaznícke skupiny.


Teší nás možnosť uspokojiť ponukou skoro každého potencionálneho klienta, ktorý navštívi náš komplex, poskytujúci spektrálne širokú ponuku a profesionálne služby. Každodenná osobná zaangažovanosť celého vedenia spoločnosti nám pomáha dosahovať maximálnu kvalitu pri predaji nových vozidiel a tiež v rámci servisných procesov.


Tešíme sa na stretnutie s Vami v Prešove.