Modelový rad

AKTUÁLNE AKCIOVÉ PONUKY

Pozrite si aktuálne akciové ponuky:

Prehľad

Mild Hybrid - Benzín
69 - 85 K / 51 - 62 kW
Kombinovaná spotreba paliva 4,7 - 5,2 (l/100km)
3
Euro6d-TEMP
manuálna prevodovka

Podrobnosti

Opis vozidla

MAJSTER PRESTROJENIA

 

Ikona par excellence. Dodajte svojmu vozidlu kúsok vlastnej osobitosti. Vyberajte si z mnohých vzorov od kocky, klasického tartanu až po maskáčový vzor.

Máte záujem o toto auto?

Dizajn a karoséria

Najinteligentnejšie, najtrúfalejšie a najzvodnejšie mestské vozidlo: Fiat 500.

 

 

Trúfalejší výraz predného nárazníka, elegantnejšie fúziky a LED svetlá denného svietenia, inšpirované nulou loga 500.

 

 

Nové 15“/16“ zliatinové kolesá a nové farby karosérie.

 

 

Elegantný chrómovaný nárazník s integrovanými hmlovými svetlami, svetlo spiatočky, brzdové a koncové svetlá a ukazovatele smeru, usporiadané do rámčeka – všetko v jednoduchom, minimalistickom štýle.

Máte záujem o toto auto?

Podrobnosti

DETAILY TVORIA DOKONALOSŤ

 

Skutočné legendy nestarnú, len sa menia. Preto táto ikona talianskeho dizajnu dostala prepracovaný exteriér aj interiér a najmodernejšie technológie. Perfekcionisti sa snažia vždy dosiahnuť nové hranice dokonalosti.

 

 

TAKÁ INTELIGENTNÁ A TAKÁ NÁDHERNÁ

 

Krása je jedna vec a inteligencia druhá. Hľadáte ideálnu kombináciu? Fiat 500. Krásne zmodernizovaná legenda, ktorá si zachovala svoju osobitosť, ponúka poslednú generáciu rádia UConnect, prepracované ovládače na prístrojovom paneli a stredovej konzole so vstupmi USB a AUX-IN.

 

 

500 HAUTE COUTURE

 

Fiat 500 trendy nesleduje, ale ich určuje. Preto jeho interiér zdokonalili materiálmi a textíliami známymi z prehliadkových mól. Vyberajte si zo stupňov výbav ponúkaných v rámci verzií Pop, Plus a Sport. 500 si nikdy nemôžete vybrať zle.

 

 

Z DVOCH VÝBAV SI VYBERTE TÚ TRETIU

 

Chcete, aby bol váš Fiat 500 ešte exkluzívnejší? Vyberte si z ponuky polepov Majster prestrojenia absolútne originálny a moderný variant karosérie. Lord (klasický glenček), Comics (pop-artová dekorácia), Navy (svieži námornícky štýl) alebo Camouflage (vojenský maskáčový)? Závisí to len od vás.

*Second Skin Comics Black & Yellow k dispozícii len pre model 500.

Máte záujem o toto auto?

Výkon a bezpečnosť

MOTORY

 

Zážihový motor 0.9 TwinAir 85 k 

Fiat 500 môže byť vybavený motorom TwinAir, vysoko výkonnou pohonnou jednotkou, ktorá zahŕňa najnovšie inovácie vyvinuté značkou Fiat pre zážihové motory. Motor je výsledkom filozofie downsizingu, ktorej cieľom je znížiť objem motora, počet valcov a rozmery motora. Napriek výraznému zníženiu spotreby paliva a emisií, až o 30 %, disponuje tento preplňovaný agregát vysokým výkonom.

 

Zážihovy motor 1.2 69 k | Zážihový motor 1.2 69 k Start&Stop

 

 

BEZPEČNOSŤ

 

Bezpečnosť na 500%

Na Fiat 500 sa môžete vždy spoľahnúť. Toto kompaktné vozidlo má pohodlie cestujúcich stále na pamäti. Bezpečnosť vás aj vašich priateľov a rodiny zaisťuje 7 štandardne dodávaných airbagov (čelné, bočné, okenné a kolenný airbag vodiča).

 

Vždy všetko pod kontrolou

Jazda s dôverou: s modelom 500 máte úplnú kontrolu nad vozidlom aj pri núdzovom brzdení alebo na šmykľavom povrchu, to všetko vďaka elektronickej kontrole stability s ABS a funkciou Hill Holder.

 

 

VÝKON NA VOZOVKE

 

Rozjazd do kopca? Žiadny problém!

Robia vám rozjazdy do kopca problémy? Fiat 500 vás ich zbaví. Vďaka funkcii Hill Holder je rozjazd do kopca jednoduchší, a to aj pri naozaj prudkom stúpaní. Táto funkcia zabraňuje cúvnutiu vozidla počas presúvania nohy z pedála brzdy na pedál plynu.

Máte záujem o toto auto?

Prehľad

Fiat 500

Konfigurovať
Zostavte si svoj Fiat 500
Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Fiat 500 vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy