Modelový rad

Prehľad

Mild Hybrid - Benzín
69 - 85 K / 51 - 62 kW
Kombinovaná spotreba paliva 4,7 - 5,2 (l/100km)
3
Euro6d-TEMP
manuálna prevodovka

Podrobnosti

Opis vozidla

Smelší a zvodnejší ako kedykoľvek predtým, ale s rovnakým duchom slobody. To je Fiat 500C, neodolateľný malý kabriolet.

Máte záujem o toto auto?

Exteriér

Smelší a originálnejší ako kedykoľvek predtým. To je Fiat 500C: štýlová verzia modelu 500, kombinujúca potešenie z jazdy a vietor vo vlasoch.

 

Trúfalejší výraz predného nárazníka, elegantnejšie fúziky a LED svetlá denného svietenia, inšpirované nulou loga 500.

 

Nové 15“ alebo 16“ zliatinové kolesá a nové farby karosérie.

 

Elektricky ovládaná plátenná strecha, sklenené zadné okno, tretie brzdové svetlo a zadný spojler a zadné rámčeky svetiel s brzdovým svetlom, koncovými svetlami a ukazovateľmi smeru s minimalistickým a jednoduchým dizajnom.

Máte záujem o toto auto?

Podrobnosti

BLIŽŠIE K SLNKU A OBDIVNÝM POHĽADOM  

 

Milujete otvorené nebo nad hlavou? Stiahnite elektricky ovládanú strechu svojho Fiatu 500C a užívajte si slnečné lúče. Inovatívna elektricky ovládaná plátenná strecha béžovej, červenej alebo čiernej farby odhaľuje rad štýlových detailov: chróm, presklené zadné okno, tretie brzdové svetlo a spojler. V prípade zmeny počasia stačí stlačiť tlačidlo, slnko však zostane vo vašej mysli.

 

 

INTELIGENTNÝ, ZÁBAVNÝ A ŠIK

 

Fiat 500C je inteligentnejší a radostnejší ako kedykoľvek predtým. Vašu pozornosť upútajú prepracované ovládače na prístrojovom paneli, schránka pred spolujazdcom a nová stredová konzola so vstupmi USB a AUX-IN. Jazda s 500C vás bude baviť!

 

 

500C – COOL AKO VY

 

Keď idete v cool vozidle, chcete, aby o tom ostatní vedeli. A keď vyzerá zvnútra rovnako dobre ako zvonku, prečo to neukázať? Doprajte si interiér s nestarnúcim kockovaným vzorom glenček, v bordovej koži Frau alebo nadčasovú klasiku v podobe kože v odtieni Tobacco.

Máte záujem o toto auto?

Technológie

MALÉ VOZIDLO, VEĽKÉ TECHNOLÓGIE

 

Užite si slnko, zábavu a surfovanie – samozrejme, online – s technológiou UConnect™. Tento komplexný infotelematický systém zahŕňa v štandardnej verzii AM/FM rádio, vstupy USB a AUX a ovládače na volante, avšak dopriať si môžete aj verziu, ktorá vám poskytne všetky informácie a hudbu, ktorú máte radi, ako aj živú navigáciu TomTom LIVE a 7“ HD obrazovku.

 

 

PRIPRAVTE SA NA SKVELÚ PÁRTY.

 

Ak hľadáte najvyššiu kvalitu, čo sa počúvania hudby týka, vyberte si osemkanálový audiosystém Beats so zosilňovačom DSP, šiestimi reproduktormi, subwooferom a s celkovým výkonom 440 W. Celú ulicu roztancujete vo svojom rytme.

 

 

BUĎTE AJ VO SVOJOM VOZIDLE ONLINE

 

Počúvajte 35 miliónov skladieb s aplikáciou Deezer, jednu zo 100 000 staníc na TuneIn, čítajte najnovšie správy z Reuters, sledujte mapy TomTom alebo sa pripojte k svojmu profilu na Facebooku alebo Twitteri, nech už ste kdekoľvek. Alebo zistite, aké má byť počasie, aby ste vedeli, kedy zatiahnuť strechu. UConnect LIVE urobí vašu cestu maximálne zaujímavou.

 

 

NEMUSÍTE SA ORIENTOVAŤ PODĽA HVIEZD

 

S modelom 500C sa už nikdy nestratíte. Vďaka systému UConnect Radio s navigáciou si môžete užívať výhody služieb LIVE a TomTom vrátane 3D máp TomTom a informácií v reálnom čase o doprave, počasí, radaroch a bodoch záujmu. Navigácia podľa hviezd so stiahnutou strechou je síce do istej miery romantická, ale s navigáciou TomTom si to užijete viac.

 

 

EKOLOGICKÁ JAZDA

Používaním aplikácie eco:Drive™ znížite emisie CO2 aj spotrebu paliva. Stačí sa riadiť odporúčaniami týkajúcimi sa štýlu vašej jazdy a ďalšími tipmi na jeho zlepšenie.

Máte záujem o toto auto?

Výkon a bezpečnosť

MOTORY

 

Zážihový motor 0.9 TwinAir 85 k Start&Stop

Model 500C môže byť vybavený motorom TwinAir, vysokovýkonnou pohonnou jednotkou, ktorá zahŕňa najnovšie inovácie vyvinuté značkou Fiat pre zážihové motory. Motor je výsledkom filozofie downsizingu, ktorej cieľom je znížiť objem motora, počet valcov a rozmery motora. Napriek výraznému zníženiu spotreby paliva a emisií, až o 30 %, disponuje tento preplňovaný agregát vysokým výkonom.

 

Zážihový 1.2 69 k | Zážihový motor 1.2 69 k Start&Stop

 


BEZPEČNOSŤ

 

Bezpečnosť na 500%

Na Fiat 500C sa vždy môžete spoľahnúť. Tento kompaktný kabriolet má pohodlie cestujúcich stále na pamäti. Bezpečnosť vás aj vašich priateľov a rodiny zaisťuje 7 štandardne dodávaných airbagov (čelné, bočné, okenné a kolenný airbag vodiča).

 

Vždy všetko pod kontrolou

Jazda s dôverou: s modelom 500C máte úplnú kontrolu nad vozidlom aj pri núdzovom brzdení alebo na šmykľavom povrchu, to všetko vďaka elektronickej kontrole stability s ABS a funkciou Hill Holder.

 

 

VÝKON NA VOZOVKE

 

Rozjazd do kopca? Žiaden problém!

Robia vám rozjazdy do kopca problémy? Model 500C vás ich zbaví. Vďaka funkcii Hill Holder je rozjazd do kopca jednoduchší, a to aj pri skutočne prudkom stúpaní. Táto funkcia zabraňuje cúvnutiu vozidla počas presúvania nohy z pedála brzdy na pedál plynu.

 

Mestské vozidlo, ktoré brzdí bezpečne za vás

Sú situácie, keď potrebujete veľmi rýchlo a bezpečne zastaviť. Napríklad vtedy, keď vodič pred vami náhle zastaví alebo keď vám zviera nečakane vyskočí z lesa na cestu. Nato slúži systém HBA (Hydraulic Brake Assistance), ktorý vyvinie v 500C veľkú brzdnú silu pre núdzový stav, a funkcia Hazard, ktorá súčasne automaticky aktivuje výstražné svetlá.

Máte záujem o toto auto?

Prehľad

Fiat 500C

Konfigurovať
Sestavte si svůj Fiat 500C
Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Fiat 500C vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy