Fiat 500L Cross

od € 17.920
Modelový rad

Prehľad

Fiat 500L Cross

Benzín - Nafta
95 - 120 K / 70 - 88 kW
Kombinovaná spotreba paliva 4,8 - 7,1 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuálna prevodovka

Podrobnosti

Opis vozidla

Podeľte sa o svoje nezabudnuteľné zážitky s ľuďmi, ktorí sú pre vás najdôležitejší.

 

Nový Fiat 500L Cross: kde sa končí civilizácia, začína sa dobrodružstvo. 

Máte záujem o toto auto?

Dizajn a karoséria

Najdobrodružnejší člen rodiny so vzhľadom crossoveru.

 

Vidíte to na jeho nových off-roadových nárazníkoch s ochrannými časťami v matnej sivej verzii so zvýšeným nájazdovým uhlom: jednoducho túži po dobrodružstve.

 

Nový 500L Cross sa hrdo hlási k svojmu štýlu crossoveru s matnými sivými detailmi, ako sú predné a zadné nárazníky, bočné lišty alebo kľučky dverí.

 

Zlé podmienky? To nie je žiadne ospravedlnenie. Nový 500L Cross je vybavený pneumatikami M + S a novými 17“ kolesami z ľahkých zliatin. S voliteľnými červenými brzdovými strmeňmi.

Máte záujem o toto auto?

Interiér a priestor

VYDAJTE SA NA CESTU

 

Nový 500L Cross je ideálne vozidlo, ktoré pôjde kamkoľvek a kedykoľvek a ktoré je určené ľuďom, ktorí každú voľnú chvíľu premenia na cestu objavovania. Nastaviteľné sedadlá, rádio UConnect so 7“ dotykovou obrazovkou s HD rozlíšením, so službami LIVE, vstupom USB a s voličom režimu jazdy urobí každú cestu nezabudnuteľnou, a to v meste aj mimo neho. Plný zážitkov so všetkým priestorom, ktorý potrebujete.

 

 

KOMFORT MIMO VAŠEJ KOMFORTNEJ ZÓNY

 

Nový 500L Cross je vozidlom na život naplno. Nový kryt palubnej dosky a tkanina sedadiel udávajú tón interiéru, zatiaľ čo výškovo nastaviteľné sklopné sedadlá zdôrazňujú jeho všestrannosť. Takže si môžete prispôsobiť svoje miesto na sedenie, a dokonca si pohodlne odpočinúť medzi dvoma destináciami.

 

 

BATOŽINOVÝ PRIESTOR NAPLNENÝ SPOMIENKAMI

 

Cesty sú napr. takéto: Vyrazíte na cestu s kuframi praskajúcimi vo švíkoch a vrátite sa bez suvenírov, ktoré ste si chceli kúpiť, pretože ste na ne nemali dosť miesta. Ale s 500L Cross získavate 455 litrov batožinového priestoru. A ak to nebude stačiť, pevné polohovateľné dno batožinového priestoru a sklopné zadné sedadlá vytvoria dokonca väčší objem. Naložíte ho všetkým, čím chcete, pretože to najlepšie, čo si môžete priviezť z každej cesty, je skúsenosť a zážitok.

Máte záujem o toto auto?

Technológie

NAJMODERNEJŠIA TECHNOLÓGIA DUCHA CROSSOVERU

 

Kto povedal, že crossover neznamená moderné technológie? Nový 500L Cross je plný najmodernejších technológií, ako sú volič režimov s tromi režimami jazdy a UConnect so 7“ dotykovou obrazovkou s HD rozlíšením, so službami LIVE a vstupom USB, aby ste sa na ceste zase začali usmievať. Neváhajte, preskúmajte svet a podeľte sa o svoje zážitky.

 

 

NOVÉ UCONNECT RADIO SO 7’’ DOTYKOVOU OBRAZOVKOU S HD ROZLÍŠENÍM A SO SLUŽBAMI LIVE

 

Rádio s novým 7" dotykovým displejom vám umožní vyberať zoznamy skladieb a obľúbené rozhlasové stanice a získať prístup ku všetkým ostatným funkciám palubného systému jednoduchým dotykom. A je tu aj vstup USB, pomocou ktorého môžete pripojiť kompatibilné externé zariadenie na prehrávanie skladieb a využívanie aplikácií. A pre tých najväčších fajnšmekrov je k dispozícii audiosystém Beats. Vezmite si so sebou hudbu, nech už idete kamkoľvek.

 

 

INTELIGENTNÁ PARKOVACIA KAMERA

 

Každé dobrodružstvo vás privedie na náročné cesty, ale niektoré sú naozaj príliš náročné. Takže všetko, čo môžete urobiť, je zacúvať a ísť opačným smerom. Žiadne obavy: Hneď ako zaradíte spiatočnú rýchlosť, zapne sa zadná kamera a na displeji vášho nového 500L Cross sa objaví jasný, ostrý obraz toho, čo je za vami. Vďaka dynamickej sieti je navyše manévrovanie jednoduché a už vás nebudú strašiť žiadne škrabance.

 

 

CHOĎTE SVOJOU VLASTNOU CESTOU

 

Nový volič režimov, umiestnený v strede konzoly, vám dáva na výber tri režimy jazdy (Normal, Traction+ a Gravity Control), takže môžete upraviť reakcie svojho automobilu podľa typu cesty pred sebou. A počas celej cesty vo svojom 500L Cross nebudete pociťovať námahu.

Máte záujem o toto auto?

Výkon a bezpečnosť

MOTORY

 

Benzínový motor Fire 95 HP 16V 1,4

Tento vysokovýkonný motor Euro 6 dosahuje plynulý výkon s prvotriednou úsporou paliva.

 

Naftový motor 95 HP 16V 1,3 MultiJet II

500L Cross je vybavený technológiou MultiJet II: inovatívne vstrekovače riadia až 8 vstrekov za cyklus, čím optimalizujú spaľovanie s použitím technológií najnovšej generácie ako IRS (tvarovanie vstrekovacej dávky), ktoré zlepšuje proces spaľovania na zníženie úrovne hluku.

 

Vznetový motor 1.6 Multijet II 120 k

Skvelý výkon nového motora 120 k 1.6 MultiJet II. Kompaktné turbodúchadlo motora s premenlivou geometriou dosahuje ešte vyšší krútiaci moment pri nízkych otáčkach (320 Nm pri 1750 ot./min).

BEZPEČNOSŤ

 

Airbagy

Maximálna úroveň pasívnej bezpečnosti. Nikto sa nepostará o vašu rodinu tak ako rodina vozidiel 500L. Preto 500L ponúka 6 airbagov už v štandardnej výbave s možnosťou doplnenia kolenného airbagu vodiča.

 

Nebudeme brzdiť vaše nadšenie

Vychutnajte si pokoj, ktorý pochádza z bezpečnej jazdy so systémom autonómneho núdzového brzdenia (AEB). Radarový snímač v prednom nárazníku detekuje pri rýchlostiach do 30 km/h vzdialenosť od vozidla idúceho vpredu alebo prekážok a v prípade potreby aktivuje systém AEB, aby zabránil kolízii alebo ju zmiernil.

 

Absolútna stabilita

Jazdite pokojne: O bezpečnosť vás a vašej rodiny sa stará aj elektronická kontrola stability (ESC), a to hlavne v núdzových situáciách a na šmykľavom povrchu. Systém zahŕňa ASR a MSR, asistenta rozjazdu do kopca Hill Holder, ABS, ERM a DST.

MANIPULÁCIA

 

Máte kopec, na ktorý musíte vyjsť?

Rozbehnúť sa do kopca je s 500L úplne jednoduché. Asistent pri rozjazde do kopca Hill Holder totiž približne 2 sekundy udržiava tlak v brzdovej sústave, aby zabránil cúvnutiu dozadu, keď púšťate spojku. Nemusíte preto použiť ani ručnú brzdu.

 

Lepšia ovládateľnosť a vyššia bezpečnosť

Systém DST v podstate plní funkciu automatickej kontroly pretáčavosti a aktívnej korekcie riadenia. Zvyšuje bezpečnosť a zlepšuje ovládanie tým, že aktívne podnecuje správne konanie. Ak napríklad nastane šmyk, vyvinie DST ľahký krútiaci moment vo volante, čím vodičovi napovie, akým smerom ním má točiť, aby situáciu zvládol.

 

Bezpečnosť v každej situácii

Systém elektronickej kontroly proti prevráteniu ERM (Electronic Roll Mitigation) je najmodernejší systém, ktorý pomáha pri starostlivosti o vašu bezpečnosť tým, že rozpozná riziko prevrátenia a zabráni mu.

Máte záujem o toto auto?

Prehľad

Fiat 500L Cross

Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Fiat 500L Cross vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy