Fiat 500X Urban

od € 18.500
Modelový rad

AKTUÁLNE AKCIOVÉ PONUKY

Pozrite si aktuálne akciové ponuky:

Prehľad

Nový Fiat 500X Urban

Benzín - Nafta
95 - 120 K / 70 - 88 kW
Kombinovaná spotreba paliva 4,1 - 7,2 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuálna prevodovka

Podrobnosti

Opis vozidla

Nový 500X Urban - Ovládnite mesto

SUV stvorené pre život v meste

Máte záujem o toto auto?

Dizajn

Nové plne LED svetlomety (voliteľne), LED svetlá denného svietenia a LED koncové svetlá. Prepracovaný interiér aj exteriér. Vyrazte do mesta štýlovo s Fiatom 500X Urban.

ÚPLNE NOVÝ POHĽAD

 

Teraz môžete vnímať mesto ako nikdy predtým. Inovatívne plne LED svetlomety (voliteľné) poskytujú o 20% viac svetla aokrem toho majú dlhšiu životnosť až o 66% nižšiu spotrebu energie než štandardné halogénové svetlomety.

 

VŠETKO PRE VAŠE POHODLIE

 

V novom modeli 500X Urban bol každý detail navrhnutý tak, aby zaistil ten najvyšší komfort. Príkladom môže byť nový ergonomický volant s integrovanými ovládačmi audiosystému.

 

PERFEKTNÁ HARMÓNIA

 

S novým Fiatom 500X Urban sa stotožníte prakticky ihneď. Prepracovaný prístrojový panel teraz ponúka ešte lepšiu čitateľnosť, aby ste zreteľne videli všetky dôležité informácie potrebné pri riadení.

 

ŠTÝL V KAŽDOM DETAILE

 

Nové LEDkoncové svetlá vychádzajú z nezameniteľného dizajnového prvku rodiny 500, kde je uprostred združených svetiel odhalená farba karosérie. Aj v rámci zadných svetiel je použitá moderná technológia LED pre dosiahnutie lepšej viditeľnosti za všetkých podmienok.

 

ROBUSTNÝ A TRÚFALÝ

 

Vyrazte do mesta a pochváľte sa. Nový Fiat 500X Urban s prepracovanými nárazníkmi teraz ponúka ešte osobitejší a robustnejší vzhľad, ktorý neostane bez povšimnutia.

Máte záujem o toto auto?

Interiér

Fiat 500X je nielen krásne, ale aj veľmi pohodlné vozidlo. Prepracovaný interiér sa vyznačuje čalúnenými sedadlami, prístrojovou doskou vo farbe karosérie a nezameniteľným logom 500, ktoré pôsobí ako podpis autora na majstrovskom diele. Kombinácia všetkých detailov a materiálov vytvára ten najlepší možný štýl.

Máte záujem o toto auto?

Konektivita

Buďte aj v kabíne vozidla v stálom spojení so svetom, rodinou a priateľmi. S 500X Urban s najmodernejšou infotelematikou je to jednoduché a bezpečné.

Apple CarPlay

 

Funkcia zrkadlenia chytrého telefónu Apple CarPlay* je najšikovnejší a najbezpečnejší spôsob používania vášho telefónu iPhone za volantom. Môžete používať navigáciu, telefonovať, nechať si predčítať a posielať textové správy a prehrávať hudbu, a to bezpečne v režime handsfree a bez rozptyľovania pozornosti počas riadenia.

 

*Aplikácia Apple CarPlay nie je zatiaľ na slovenskom trhu podporovaná. CarPlay, iPhone a Siri sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple Inc.

Android AutoTM

 

Hudba, aplikácie a mnoho ďalšieho. So systémom zrkadlenia chytrého telefónu Android AutoTM sa vaša aplikácia zobrazí na obrazovke infotelematického systému 500X Urban v jednoduchom a užívateľsky interaktívnom rozhraní, ktoré je usporiadané do jednoducho čitateľných stránok.

 

*Aplikácia Android AutoTM nie je zatiaľ na slovenskom trhu podporovaná. Android, Android AutoTM, Google Play a ďalšie označenia sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.

Uconnect™ 7” HD LIVE

 

Kto je vaším najlepším spojencom na cestách? Váš 500X. Pomocou infotelematickéhosystému Uconnect™ so 7“ obrazovkou vo vysokom rozlíšení a službami LIVE v štandardnej výbave vybavíte hovory, vyberiete a započúvate sa do obľúbených zoznamov skladieb a vyberiete najlepšiu trasu.

Mopar® Map Care

 

Svet sa neustále mení, ale vy s ním môžete držať krok. So službou Mopar® MapCare (bezplatná služba po dobu prvých troch rokov) môžete automaticky aktualizovať mapy navigačného systému vozidla.

Máte záujem o toto auto?

Motory

Do svojho nového vozidla 500X si môžete vyberať z nového radu zážihových motorov s priamym vstrekovaním, ktoré sú tiché a ľahké, ale zároveň vynikajú rýchlou akceleráciou. A sú aj veľmi úsporné. Vylepšený bol aj rad dieselových motorov. Vďaka technológii SCR sú nové motory Multijet ešte ekologickejšie.

Máte záujem o toto auto?

Technológie a bezpečnosť

Užite si atmosféru mesta s radom najmodernejších technológií, či už jazdíte v rannej dopravnej špičke alebo za svitu pouličných lámp v sobotu večer. V centre mesta alebo na predmestí.

 

 

Systém rozpoznávania dopravných značiek 

Pomocou kamery za čelným sklom systém rozpoznáva hlavné dopravné značky a rýchlostné obmedzenia. Následne sa na prístrojovom paneli zobrazí príslušná ikona, ktorá signalizuje, či neprekračujete rýchlosť. 

 

 

Inteligentný rýchlostný asistent

Stačí iba jedno kliknutie na volante a vozidlo bude udržiavať aktuálne povolenú rýchlosť zistenú systémom rozpoznávania dopravných značiek.

 

 

Sledovanie jazdných pruhov Lane Assist

Inteligentný systém, ktorý vás upozorní v prípade nechceného opustenia jazdného pruhu (ak nepoužijete smerové svetlá). Systém sledovania jazdných pruhov vás upozorní priamo na prístrojovom paneli a zvýšením odporu vo volante.

Máte záujem o toto auto?

Prehľad

Nový Fiat 500X Urban

Konfigurovať
Zostavte si svoj Fiat 500X Urban
Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Fiat 500X Urban vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy