Národný

Užite si dizajn Night Eagle inšpirovaný atmosférou noci.Kúzlo noci našlo svojho spojenca v modely Jeep® Renegade.

Verzia Night Eagle má bohatú výbavu, ktorá splní všetky vaše požiadavky na bezpečnosť a komfort na palube za bezkonkurenčnú cenu.

Renegade Night Eagle ponúka v štandarde už od 17 500 €*:
• Manuálnu klimatizáciu
• 5" dotykovú obrazovku Uconnect
• 18" čierne kolesá z ľahkých zliatin
• Dažďový a svetelný senzor, elektrochromatické spätné zrkadlo
• Zadný parkovací asistent „Parksense“
• A oveľa viac...

Jeep® Renegade Night Eagle vám prináša všetky charakteristiky modelu Jeep® Renegade. Navyše so štýlovými čiernymi doplnkami a najnovšími bezpečnostnými prvkami.

Chceli by ste získať viac informácií o tejto akciovej ponuke?

* Uvedená ponuka od 17 500 € s DPH sa vzťahuje na verziu Jeep® Renegade Night Eagle 1.0 120k. Ponuka platí do 30.9.2021 alebo do vypredania zásob. Kombinovaná spotreba modelov Jeep® Renegade Night Eagle: 5,5 - 6,0 l/100 km, emisie CO2125 - 136 g/km (NEDC 2.0) / 6,4 - 7,0 l/100 km, emisie CO2 145 - 161 g/km (WLTP). Na všetky vozidlá sa vzťahuje základná 2-ročná záruka a navyše 3 roky rozšírenej záruky na hnacie ústrojenstvo s limitom do 100 000 km. Pre bližšie informácie o cenách, špecifikáciach a podmienkach ponuky sa obráťte na autorizovaného predajcu značky Jeep®Informácie o záruke poskytovanej výrobcom sú uvedené v záručnej a servisnej knižke. Uvedené informácie a skutočnosti majú výlučne informatívny charakter. Použité fotografie sú len ilustračné FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhradzuje právo na zmeny všetkých uvedených údajov bez predchádzajúceho upozornenia. Jeep® je registrovaná ochranná známka společnosti FCA US LLC. Podrobné informácie nájdete u autorizovaných predajcov značky Jeep® alebo na www.jeep.sk.